Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha kapnátok ajándékba 3...

Ha kapnátok ajándékba 3 millió forintot, hova tennétek? Mibe fektetnétek? Bankba, értékpapírba, vagy esetleg máshova?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én befejezném a félbemaradt felújítást. :)
2014. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
állampapír, ahol a többi millió is csücsül.
2014. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
magamba 1 részét
2014. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem adnám és évente az 50% adnám vissza magamnak. :)
2014. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
...vagy máshova, határozottan.
2014. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azt tudom megmondani, hova nem raknám: bankba biztos nem, értékpapírba csak akkor, ha értesz is hozzá, de ez jó ötlet. Vannak normális pénzügyi tanácsadók, akik tudnak segíteni, megmondják mibe érdemes fektetni, DE semmiképpen se olyanokhoz menny, akik biztosítási alkusz tevékenységet bújtatnak pénzügy tanácsadás mögé. OVB pl ilyen. Ezeket messzire kerüld el. Én meg saját magam fektetem be a pénzem, ha már az enyém veszítsem is el én, vagy nyerjek rajta én, tisztán. Meg lehet tanulni az elemzés alapjait még netről is.
2014. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SzarvasLászló ***** válasza:

Volt egy válaszoló aki egy hasonló kérdésre szerintem nagyon jól válaszolt:


"ha elmész egy számodra idegen városba és megkérdezed, hogy hova érdemes ott menni, akkor mindenki mást fog mondani"


Először tisztázni kellene, hogy mik a céljaid vele, mennyire akarod, hogy hozzáférhető legyen az összeg ha pl. netán egy részére szükséged van.


Másik dolog, hogy nem biztos, hogy érdemes mindet egy helyre fektetni, de ezt Neked kell tudnod.


Lehet azt is mondani, hogy vegyél egy tanyát, újítsd fel ha mezőgazdasággal szeretnél foglalkozni (egy tanya helyrerakása ebből az összegből megtehető).


Szóval akkor tudunk igazából tanácsot adni ha elmondod, hogy többek közt mi a célod (a minél magasabb hozamon túl .) ).


Az előttem szóló óva intett a magukat pénzügyi tanácsadónak hívó emberektől. Én ilyen alapon óva intelek annak a kenyérnek a megvásárlásától amelyik tésztájába belepisilt a pék. Mindenhol vannak szar és csaló alakok.


Én mindenesetre befektetési termékekkel foglalkozom és nem név nélkül írogatok. A rendelkezésedre álló összeg egy részének befektetésére szívesen adok Neked tanácsot.

2014. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szövetség válasza:

Kizárólag befektetésbe!

Igaz, nincs az a vállalkozás ma nemhogy Magyarországon, de még a világon sem, ami kockázatmentes, de mi az?

A bankok egyrészt az infláció alatti, (és a banki költségeket nem is számolva)kamatot fizetnek, arról nem is beszélve, hogy máról, -holnapra nincs arra sem garancia, hogy nem jelent csődöt egy bank! Bármelyik! Lásd most a [link]


Mibe fektetnék? - Születés

- Halál

A két legjobb biznisz ma Magyarországon!

És az is lesz, míg születnek és halnak az emberek!

2014. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!