Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Utalni szerettem volna egy...

Sasmaskara kérdése:

Utalni szerettem volna egy Paypal számlára. Elrontottam a Transfer ID-t, és így nem tudják majd azonosítani. Hogy kapom vissza a pénzt, vagy hogy tudom átrakatni a rendes számlámra? Ugye nem lesz oda a pénz?

Figyelt kérdés
Utalni szerettem volna egy Paypal számlára. Elrontottam a Transfer ID-t, és így nem tudják majd azonosítani. Az Unicredit Bank nál fizettem be hétfőn délután kp.-ban, másnap bementem, és lehülyéztek, hogy ezzel nem lehet semmit csinálni, ők leszarják, miért nem mondtam jó számot. Azt mondták annak akkor lőttek ! Hogy tudom megoldani, hogy visszautalják az összeget? Mit lehet ebben az esetben tenni? Azt mondták, hogy Írjak a Paypal-nak, hogy utalja vissza, vagy rakja át a rendes accountomba. De sajnos nem találtam meg, hogy kel. Nem tudja valaki ?

#PayPal #rossz transfer ID
2014. febr. 11. 17:04
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt csak nálunk OTP bank-ba és a nő írta el a számot másnak bementünk hogy elírták és azt mondták hogy mi vagyunk a hibásak hogy nem figyeltünk (de eleve a nő irta be a gép-be a kódot. Felirták a jegyző könyvet és kb 6 hónapja nem történt semmi és most 1 hete kaptam meg a 1500 ft omat . Tehát ha kis pénzről van szó akor én hagynám de ha minimum 5000 vagy 10.000 felett akor panaszt kell azzonal
2014. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A PayPalnak kell ilyen esetben írni.

(Első: aláírtad az átutalási bizonylatot. Nem nézted meg, mit írsz alá, tehát te voltál a hibás.)

2014. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem is utalják vissza?
2014. febr. 11. 19:39
 4/4 anonim válasza:
Igena másodiknak igaza van! De megnéztem a papírt és csak a számla számot néztem meg.
2014. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!