Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van olyankor, ha nincs...

Mi van olyankor, ha nincs elegendő pénz a számlán, de holnap emeli le a bank a hitelt?

Figyelt kérdés

Elfelejtkeztem róla, hogy fizessek be pénzt a számlára. Reggelente szoktam kapni az sms-t, hogy levonták a hitel összegét. Lesz rajta pénz a holnapi nap folyamán, csak korán reggel nem. Ugye többször is megpróbálja majd a bank levonni a számláról a bizonyos összeget. Vár-e ránk emiatt valamilyen szankció?

Most tök ideges vagyok emiatt, hogy így benéztem a dátumokat.......


2014. febr. 9. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Felszámolnak kamatot
2014. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
Semmi nem történik. A tőkédet nem csökkentik, amíg át nem utalod nekik, addig erre a kis részre továbbra is fizetsz kamatot. Büntetés nincs, a hitelt se mondják fel vagy három hónapig.
2014. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 klopusz ***** válasza:
Ha nem tudják levonni, mert nincs pénz a számládon, pár nap múlva újra megpróbálják leemelni. (kb. hetente próbálkoznak, 2-3 alkalommal)
2014. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél ideges.

Ha holnap vonják és neked holnap érkezik pénz a szládra, akkor a bank le tudja emelni.

Nyugodt lehetsz, hogy a rendszer zárás előtt újra megpróbálkozik a terheléssel.

2014. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amint lesz rajta összeg leemelik a hitelre.De szàmolnak rà kamatot.EGYszeri alkalommal mèg nem törtènik komolyabb dolog.
2014. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 babyke28 válasza:
Szia nàlam is ugyan ez szitu van..raktam ra huszon valahàny ezret de .. hétfön délelött tudom csak rà rakni maradék pàr ezer forintott ami hiànyzik .. Remélem azt kivàrja a bsnk
2020. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!