Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok PayPal-ra pénzt...

Hogyan tudok PayPal-ra pénzt utalni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezlek titeket mert nekem FHB banknál van fiókom és az érdekelne hogy onnan tudok-e pay palra utalni.

A pay pal top-up menüben kiírt 4 piros sort és arra el kéne küldeni egy átutalást. a pay pal számla össze van kapcsolva az FHB számlámmal és már több mindent vettem neten de pay palra még nem utaltam. A baj az hogy ugyan a két számla össze van kapcsolva és hitelesítve is de a top-up alatt azt írja hogy bank: unicredit ami nem igaz mert FHB. kérdés lényege, hogy át tudok e utalni pénzt FHB tól pay palra ha össze vannak kapcsolva és eddig is az FHB ról vonta le a pénzt ha vettem valamit (nem értem hogy jön oda az unicredit.)



2014. febr. 13. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

PayPal-ra két féleképp juttathatsz pénzt:

1: Online bankkártyás fizetés: Az összeget levonják a kártyádról, azonnal jóváírják a PayPal egyenlegeden ( esetleg ha PayPal-lal vásárolsz, akkor egyből az eladónak írják jóvá, de az egyenleget is feltöltheted így).

2: Belföldi forint átutalással, ez az, amire te most rákattintottál. Ekkor a PayPal magyarországi, Unicredit banknál vezetett számlájára kell pénzt utalnod, kitüntetett figyelemmel kezelve a piros betűs adatokat, különösképp ügyelve a címzett számla nevére, valamint az előírt közlemény szövegére. Ha az átutalás teljesül, 1-3 munkanapon belül jóváírják az átutalt összeget a PayPal-odon.

2014. febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de még mindig nem értem teljesen. Akkor asszem elküldtem rossz címre :D. Még kérdésem, hogy nem értem mi benne az Uicredit mert a beneficial name az a kedvezményezett neve és oda valami bofa paypal cuccot írtam. a többi szám meg nem lehetett rossz mert autómatikusan kijavította és amikor megnéztem a másik bemásolását azt nem is hagyta. Ha úgy szeretnék utalni hogy az a pay pal fikókON legyen és ne rögtön azON keresztül levonódjon.
2014. febr. 14. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!