Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan van az ingyenes kézpénz...

Hogyan van az ingyenes kézpénzfelvétel?

Figyelt kérdés
Hsllottam hogy mindenkinek jár már hónaponta 150 ezer forint ingyen. Namár most hogyan is van ez? Pénzkiadó automatából lehet kivenni? De ahhoz kártya kell. Nekem nincs bank kártyám, nem bízok egy bankba sem. De a 150 ezer kéne nagyon. Hogy juthatok hozzá? Postásnak mondhatom, hogy adjon? Vagy tényleg csak az OTPtől lehet kapni? Semmi pénzem nincs már, nagyon kéne ez, de nem tudom hogy kaphatnám meg. Köszönöm!
2014. febr. 14. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Félreértetted.

Ha van bankszámlád és azon van pénz, azt veheted ki ingyen, havi 150 ezer forintos limitig. Vagyis a saját pénzedet kapd meg ingyen és nem arról van szó, hogy a bank adna neked pénzt.

2014. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor kérj segélyt
2014. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltad komolyan, hogy ajándékba jár

bárkinek

2014. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy provokáció, csak úgy szólok..
2014. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt a poént már ellőtték.
2014. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, hogy írni kell levelet a Télapónak, a Jézuskának és a Húsvéti nyúlnak is. Hármuk közül amelyik éppen rá ér, ő fogja hozni másnapra a pénzed.
2014. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szemben levő kocsmában is így értelmezték a társdadalom söpredékei, miért kell meglepődni azon, hogy egy ilyen alkeszos feltesz egy kérdést...


Szerintem nem provokációnak írta ki, csak az alkohol beszél belőle, esetleg visszamaradott szegényke és azért nem érti!

2014. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha van a bankban pénzed, azt veheted fel ingyen, havonta 150000 forintig. Ha nincs pénzed a bankban, akkor mégis hogy akarsz csak úgy pénzt kapni?
2014. febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!