Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért fizettem a kifizetett...

Miért fizettem a kifizetett összegnek a kétszeresét pluszba kártyás fizetéssel?

Figyelt kérdés
Pár napja bementem egy boltba azt most nem említem legyen annyi elég, hogy egy nagy üzletlánc. Kártyával fizettem pontosan 1063 forintot. 13000 forint volt ekkor a kártyámon és amikor megnéztem boltba kimenet az smst a kártyámon már csak 10000 forint volt. A röhej az egészben, hogy OTP Junior kártyám van. Valaki tud erről valamit? Nekem valami kártya használati díjat mondtak de eddig ha jól tudtam nem volt a Juniornak semmi használati díj. Válaszokat előre is köszönöm.
2014. febr. 17. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen nincsen. És ez nem pont a duplája, szóval nem valószínű, hogy pl. kétszer vették le véletlenül (azt amúgy is szokták észlelni, és visszautalják rögtön.)


Szerintem simán csak rosszul emlékszel, hogy mennyi volt rajta.

De én a helyedben bemennék egy OTP-ba, és megkérdezném. (A Junior számlának - nem kártya!! - ehhez semmi köze.)

2014. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nekem valami kártya használati díjat mondtak" >> KIK?


Az szerintem nem kártyahasználati, hanem éves kártyadíj, amit most emeltek le, csak Te a kapott sms-ben szereplő egyenlegből vetted észre, hogy levonták.

2014. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak velem történt ez ismerősömnek szintén így vonták le.
2014. febr. 17. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól lehet, hogy bejött az ingyen pénzfelvétel, amit kétszer vehetsz igénybe, és mikor erről volt szó, már tavaly sok bank jelezte, hogy máshogy fogja ezt a kiesett bevételt bankkártya tulajdonosokra ráterhelni.

[link]

2014. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennek igazán örülök. Köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 22. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!