Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Átutalási költség miért?

Átutalási költség miért?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne hogy a mai nap utaltattam az unicreditben de nincs ott számlám így bementem és ugyan abba a bankba ment a pénz elutalták nekem annyi hogy látom itt alul beírva hogy jutalék összege és valuta neme 350ft itt most ennyit számoltak fel vagy ez most mit akar jelenteni? bárhogyan keresetem nem találtam rá semmit.

2014. febr. 17. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld már meg értelmesen leírni a problémád, mert ez egy zagyvaság...
2014. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háromszor is elolvastam a kérdést, de egyszerűen értelmezhetetlen. Mit akartál és mi a probléma?
2014. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokadik elolvasás után azt hiszem értem mi a kérdés.

Ha jól értem bement az Unicreditbe és befizetett valaki számlájára. A bizonylaton amit kapott szerepel ez a 350,- Ft-os jutalék.

Ez egy céges számla volt?

2014. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!