Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha az OTP Faktoring, közjegyző...

Topama kérdése:

Ha az OTP Faktoring, közjegyzőnek kiadta a pénz behajtást X összegről, faktoring követelhet-e több pénzt?

Figyelt kérdés
Részletfizetési megállapodást kötöttem a Faktoringgal,melyet fizettem, de sajnos úgy alault, hogy összejött minden, elcsúsztam a hónapok befizetésével,ezért felmondta a szerződést és átadta közjegyzőnek. Karácsony előtt meg is kaptam a levelet a közjegyzőtől,melyet csak az ünnepek miatt, december végén tudtam feladni.Leírtam,hogy milyen helyzetben vagyunk,elpostáztam.február elején,kaptam szintén a közjegyzőtől levelet,melyben jövedelem igazolást,és a behajtani kívánt összeg 1%-át fizzessem be,postai csekken neki,hogy részletfizetési megállapodást,miként tudom megfizetni az összeget.Miután feladtam a berendelt dolgokat, megírván,hogy mit tudok vállalni, erre ma a Faktoring küld egy levelet, hogy megemelkedett az összeg,kamatok, mert nem akarom fizetni, sem részletben, sem egy összegben! Hogy is van ez? Kiadja közjegyzőnek behajtásra, másképp meg be akarja hajtani?

2014. febr. 20. 21:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!