Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Téged is átvert a Lombard...

Téged is átvert a Lombard Lízing? A bírósági döntés ellenére neked is 5700 ft-ot számol fel "hirdetmény szerinti díjak gyanánt? A törlesztőrészleteden kívül neked is 300-600 vagy 900 Ft-ot számol fel havonta szerződés kezelési díj címszóval?

Figyelt kérdés
A sztorim: 2 évig rendszeres fizetés, szépen fizettem a "szerződéskezelési díj" címszót is, holott forint alapú a lízing és ugyebár rögzítve van pontosan mennyit kell visszafizetni és a törlesztőrészlet is a futamidő végéig! Munkahelyelvesztés...elmaradás...mondja a lombard szétosztja az elmarad összeget a futamidő végégig ezzel megemelve a havi díjat (36000 elmaradás+17ezer módosítási díj), de persze többel emelték meg a havidíjat. Fizettem, majd megcsúsztam ismét, erre felmondták, a behajtóval megegyeztem befizettem, megy tovább a szerződés. A gond az, hogy gyakorlatilag két részlet van hátra és ki van fizetve a szerződésben rögzített díj+a 17 ezer ami a módosítás díja volt. 2 hónap múlva kifizetek mindent, de ők még 1,5 évig fizettetni akarnak, mert annyi van hátra a szerződés idejének leteltéig. De a pénz ki van fizetve...Más is járt így velük, hogy megkötötte a szerződést, forint alapú és a végén több 100ezer ft-al többet kellett kifizetni?

2014. febr. 21. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
tobbet te se lizinggelsz az eletben soha. meg olcson meg is usztad, fogd fel ugy hogy tanulopenz volt.
2014. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még nem ismered a mondást ?


-aki okos az lízingel !

-igen a hülyéknek!

2014. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!