Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pay Pal. Az lenne a gondom hogy?

Anonymus14 kérdése:

Pay Pal. Az lenne a gondom hogy?

Figyelt kérdés
...nem rég regisztráltam a paypal-ra. És szerettem volna rá pénzt küldeni de mivel nem volt bankszámlám se bankártyám így Top Up menübe lekértem az infokat. Az nap be is mentem egy bankba és elküldtem a megadott bankszámlaszámra az öszeget csak hogy nem írtam a megjegyzésbe a Transfer ID-met. Mivel nem tudok angolul nem hívtam a paypal-os telefonszámot. Mit tegyek?

2014. febr. 21. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Buktad a pénzt valószínűleg. Főleg ha nem tudsz beszélni sem velük.. azért próbálj összedobni nekik egy emailt legalább.

Egyébként meg top up menüben: "Important! The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account, which we have as XY. Read more"

Azaz a saját néven lévő bankszámláról tudsz csak utalni, másképp nem fogadják el.

2014. febr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!