Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal egyenlegem feltölthető?

PayPal egyenlegem feltölthető?

Figyelt kérdés
Fel akartam tölteni a Paypal egyenlegemet a számlámról utaltam is 70.000 ft -ot a paypal számlájára az Unicredit banknak, de ennek már 4. napja. A bankszámlámról az átutalás sikeresen megtörtént , a paypal egyenlegem viszont tök üres. Most már kezdek aggódni hogy hol van a pénzem. :/

2014. febr. 23. 07:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Utána böngésztem és találtam egy olyan ismertetőt, miszerint ha egyenleg feltöltést csinál az ember akkor mindenképpen adja meg a profiljához tartozó ID kódját, nah én erről nem tudtam amikor utaltam. Azt írták hogy ilyen esetekben vissza utalják a pénzt az eredeti számlára. Nah kíváncsi leszek!!!! :/
2014. febr. 23. 07:53
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


amúgy sokkal egyszerűbb a kártyádat hozzákötni a pp számlához, mint utalgatni

2014. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A közleménybe kell az ID-t írni, de ez le is van írva a top up résznél tisztán, érthetően.

Hogy visszautalják-e én nem tudom, de mivel nem kis pénzről van szó inkább telefonálj az ügyben, vagy írj emait nekik. És legközelebb bankkártyát csatolj inkább. Egyszerűbb mint utalgatni.

2014. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kártyát azért nem akartam csatolni mert csak egyszeri vásárláshoz akartam használni a paypal-t , egy mobilt szeretnék megrendelni külföldről. Ha hétfőn sem érkezik meg a pénzem, akkor felveszem a kapcsolatot velük.
2014. febr. 23. 19:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült az egyenleg feltöltés. Felvettem velük a kapcsolatot és jeleztem problémámat, mire ők készségesen ellenőrizték az utalásomat. Mint kiderült az ID kódomat elfelejtettem megadni utaláskor ezért a rendszerük letiltotta a transakciót, de az adataim pontosítása után feltöltötték az egyenlegemet. Nagyon készségesek voltak.
2014. febr. 28. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!