Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
CIB Bank: Cibezz számlacsomag. Itt elég a 26 év alatti kor. Havi díj 50 Ft, bankkártya első évben díjmentes utána évi 550 Ft, utalás interneten díjmentes. Két saját vagy két idegen automatás pénzfelvétel díjmentes, utána saját: 168 Ft/alkalom, idegen ATM 393 Ft. SMS 109 Ft és 20 Ft/darab. Ez inkább akkor jó, ha nem vagy már diák.

2014. febr. 24. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
már rég megszüntették a csomagot.
2014. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor valami ajánlat?
2014. febr. 24. 14:58
 3/3 anonim válasza:

Én Cibezz számlacsomaggal kezdtem, de amikor megszüntették, áttettek valami másikba és sokkal drágább volt a havi számlavezetési díj, így meg is szüntettem.


Ajánlani még nem tudom (még csak most fogok bemenni nyitni egy új számlacsomagot), de az OTP Jump számlacsomag szerintem egész jó. Ha elektronikus úton kéred a bankszámla kivonatot akkor 187Ft a havi számlavezetési díj (ha postai úton akkor is csak 242Ft).

[link]

2014. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!