Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal regisztráció után...

Paypal regisztráció után levont pénzt a kártyámról, de miért?

Figyelt kérdés
Azt írta ingyenes a regisztráció, utána kapom az sms-t hogy 224FT-ot levont róla, de miért, valamit rosszul csináltam?
2014. febr. 28. 16:04
 1/4 A kérdező kommentje:
plusz nekem úgy mondták hogy küld egy megerősítő sms-t a paypal, de az se ért ide
2014. febr. 28. 16:09
 2/4 anonim ***** válasza:
ellenorizte egy 1 dollaros terhelessel, hogy mukodik-e a kartyad, ennyi.
2014. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így van valamit rosszul csináltál! El kellett volna olvasnod a jogi nyilatkozatot pl. illetve szerintem külön is kihangsúlyozza több helyen h levon egy dollárt és a közleménybe benne lesz egy megerősítő kód amit be kell írnod. az a baj h erre az se mentség ha nem beszélsz angolol mert a paypal beszél szerintem magyarul. de legalábbis ha ilyen könnyen kiadtad a bankártya adataid hogy ez is meglepett lehet ez a netes vásárlás dolog nem neked való
2014. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 te megis mirol beszelsz?
2014. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!