Hogyan tudom az OTP-nél vezetett számlámhoz tartozó virtuális kártya egyenlegét lekérdezni?

Figyelt kérdés
Netes számlacsomagom van, melyhez igényeltem egy virtuális kártyát az internetes vásárlásokhoz. Ezt fel is töltöttem, de sajnos az internetes felületen sehol nem tudom megnézni az ehhez kapcsolódó pénzforgalmat.
2014. márc. 5. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
belépéskor látnod kell mindkettőt a lap közepén egymás alatt
2014. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Belépés után csak a netes számlát látom, ami a főszámla, más nincs az oldalon, illetve le tudom kérdezni a webkártya adatait. Ez a webkártya száma, lejárati ideje, cvc kód, de az egyenleg nincs rajta.
2014. márc. 5. 16:42
 3/6 anonim válasza:
Valószínűleg nincs bevonva a webkártya számlád a számlakörbe. Belépsz az OTPDirekt-be, jobb felső sarok "Beállítások", és azon belül van a "számlakör karbantartás" funkció. Azt hiszem, egy pipát kell betenni a mellé a számla mellé, amit szeretnél kezelni a szerződéseden belül. Ha ezt megcsinálod, utána már fogod látni belépéskor a webkártya számlát is.
2014. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást, de sajnos nem sikerült. A számlakör karbantartás menüben két számlát látok. Ha bejelölöm a másikat, akkor az SMS megerősítés után csak annyi történik, hogy a jogosultságom teljesről csak lekérdezés-re vált át, de a számla egyenleget így sem látom.
2014. márc. 5. 17:17
 5/6 anonim válasza:
16:58-as vagyok,sajnálom hogy nem sikerült így megoldani. Nekem eddig ez még mindig működött,az összes-újonnan nyitott-számlámat így vontam be a szerződésembe. Szerintem menj be egy OTP fiókba,mert lehet,hogy nem jól van vmi beállítva a szerződésedben eredetileg. Vagy ha van szerződésed telefonos ügyintézésre is, hívd fel őket.
2014. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy lesz. Felkeresem őket személyesen, és utána járok. Még egyszer köszi a segítséget. További szép estét kívánok!
2014. márc. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!