Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebay vásárlásnál, honnan...

Ebay vásárlásnál, honnan lehet megbizonyosodni arról, h az illetö akitöl vásároltunk megkapta a pénzt?

Figyelt kérdés
paypal utalàs esetèn
2014. márc. 12. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A Paypal kuld egy emailt, hogy fizettel. Az eBay-eden belul megjelenik a kis $ ikon (vagy euro ikon) hogy fizettel.

Ha bejelentkezel a Paypalodba, latod, hogy kuldtel xy-nak penzt.

A Paypal szinte a legbiztonsagosabb fizetesi mod. Ha azon kuldesz vkinek penzt, tutti hogy az illeto megkapja.

2014. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor lènyegèben,azzal hogy èn làtom,hogy lefogtàk tölem,ö màr abban a pillanatban meg is kapta?

2014. márc. 12. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan. Azonnal.

En kuldtem anyukamnak Paypallal penzt (mintha fizettem volna, de ez most lenyegtelen) es kozben vonalban voltunk telefonon. Mikor rakattintottam, hogy penz-kuldes, nem telt el 20 masodperc es hallottam hogy a hatterben "csilingelt" a laptop, hogy emailje erkezett. Az email a Paypaltol jott, hogy "xy penzt kuldott neked".

O azt a penzt azonnal elkolthette volna pl. eBayes vasarlassal, vagy 2 munkanapon belul kiveheti KP-ben a bankbol.

2014. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Èn Ebayen vettem valamit,ami nem olcsó!Ezèrt izgultam most,hogy elment a pènzem,ès vajon megkapja-e!Közben most irt is az illetö,hogy megkapta a pènzt! Azt hittem 2-3napig görcsben kell lennem miatta!Jaj, de jó!Nem volt hülye aki ezt kitalàlta! Ment a zöld mancs!
2014. márc. 12. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!