Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van itt olyan, aki december...

Van itt olyan, aki december elején adta be a K&H Bankhoz a kiváltó forinthitelét és már megkapta legalább az igazolást, hogy megadják?

Figyelt kérdés
Ebben a cipőben járunk, január 30. pedig vészesen közeleg...
2012. jan. 16. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos bemennék és megkérdezném, hogy áll az ügy, nehogy kitalálják az utolsó percben, hogy hiányzik valami papír, aminek a beszerzése napokat vesz igénybe...
2012. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Így lesz, csak be akartam lőni, hogy mennyi lehet az átfutási idő. December 2-án adtuk be, másfél-két hónapot mondtak ügyintézésre.
2012. jan. 16. 09:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi ma kaptuk meg a levelt, sajnos elutasítottak, pedig csak a hiteltartozás harmadát kértük, a többit a családtól kaptuk volna meg.
2012. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És azt lehet tudni, miért?
2012. jan. 16. 18:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Mondva csinált indokkal, hogy nem

Megfelelő a fedezet.

1,5 millióra, ennyit szerettünk volna felvenni, 2db 7 millió forint értékű ingatlan a fedezet. Megfellebeztük, de jan. végére nem

hiszem hogy megindokolják, és megkapjuk a hitelt. Barátnőm másik fiókban dolgozik, nekik megmondták hogy nem adhatnak ki hitelt. Most mi sem tudjuk mi lesz, mert a családtól már mi denhonnét kértük, és még ez az 1,5 kellett volna, hogy tudjunk végtörleszteni. Nem

Tudunk mit eladni, a lakásra sincs vevő, pedig már azt is eladnánk csak hogy szabaduljunk a hiteltől.

Jobb a banknak ha fizetem még 15 évig, mintha betörlesztem 180ft-al a frankot.

2012. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, remélem, a fellebbezés sikeres lesz.
2012. jan. 16. 19:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként konkrétan a KH Bankról van szó, ott jártatok pórul?
2012. jan. 16. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Raiffaisen, hitel már nem lesz meg, és mivel a végtörlesztéshez beadott igénylő lapon az szerepel hogy 2/3 kp, 1/3 hitel, csak így lehet végtörleszteni, és ha meglenne az egész összeg sem fogadnák el. Utánna jártunk, nem kötelesek megindokolni miért nem adták meg a hitelt. Ez a végtörlesztéshez csak annak jó, akinek megvan rá a pénze, szóval megint a gazdagok járnak jól. A bank nem akar hitelt adni, neki az a jó ha a magasabb árfolyamon fizetem még 20 évig.
2012. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is a Raiffeisen-ben volt a devizahitelünk, nem is akartunk elmenni feltétlenül, de amikor közölték, hogy két fedezetre (17M) 8 millió forintkölcsönt tudnak adni, elköszöntünk szépen.
2012. jan. 20. 10:03
 10/11 anonim válasza:

mi a dec 6-án adtuk be és jan 11-én szerződtünk. elvileg az önrészünkkel együtt ma, vagy holnap utalja át a k&h a másik bankba.


Annak aki a Raiffeissennél 1/3 hitel 2/3 kp-s, hívja fel a PSZÁF ügyfélszolgálatát nekem 2x is jó tanácsot adtak.

(a bank meg lefosta a bokáját és azonnal segítőkész lett, mikor elmondtam nekik. tudnék még mesélni...)


Szerintem a végtörlesztésre vonatkozó kérdés a kérelemben statisztikai adat, nem pedig kötelezvényvállalás. Ha megvan a pénz oda kell tenni a megadott számlára jan 30-a előtt és kész. Persze azért kérdezzen rá a PSZÁF-nél.

2012. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!