Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bet365-ön a ahhoz hogy a...

Vágány Norbert kérdése:

A bet365-ön a ahhoz hogy a bankkártyámra tudjam utal a pénzt kötelező megadni az útlevél számot? Ha nincs útlevelem mi a teendő?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
van olyan is ? nálam a kifizetésnél csak a bankkártyával kapcsolatos adatokról és a kifizetendő összegekről kell nyilatkoznom
2014. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt írja hogy azért kell megadni az útlevél számom hogy tudjam igazolni hogy elmultam 18 éves ja meg postai azonosító számot is kell megadni.
2014. márc. 25. 10:55
 3/5 anonim válasza:
én is így jártam kb 1 hete. írtam nekik, hogy nem-e lehetne személyi igazolvánnyal igazolnom magam...mondták igen, scanneljem be. másnap már jött is a mail hogy elfogadták.
2014. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor szerintem én is ezt fogom tenni. Az is jó ha lefotozóm a személyim igaz?
2014. márc. 26. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
jó minőségű legyen a fotó mert ha olvashatatlan vagy homyálos azt nem fogadják el
2014. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!