Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffeisen bankosoknak van...

Raiffeisen bankosoknak van olyan, hogy internetkártya vagy hasonló dolog?

Figyelt kérdés
Szeretnék náluk bázis számlát nyitni, nagyjából mindent kibogarásztam a weboldalukról, kivéve ezt. A másik dolog ami nem tiszta, hogy van e nekik sima nem dombornyomott visa vagy mastercard bankkártyájuk, vagy ez a start okoskártya lenne az?

2014. márc. 27. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Azt nem tudom, de ha nem ragaszkodsz mindenképpen a Rafihoz, akk inkább a K&H-t vagy OTP-t ajánlanám, ez a 2 tűnik a legstabilabbnak.
2014. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Van virtualis kartyaja a raiffeisennek

(es stabil is, az anyabankja sokszor nagyobb mint az otp meg a kh egyutt)

Otp-t felejtsd el, a legdragabb bank

2014. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja, azért akarták jelképes 1 Ft-ért eladni és kivonulni az országból... :D
2014. márc. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
plusz biztos azért járnak a rafi dolgozói a kh-ba hitelt felvenni stb. mert olyan jó a bankjuk
2014. márc. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is eleinte hezitáltam, de úgy tudom már biztosan maradnak Mo-n. Sajnos mivel jelenleg jövedelem nem jön a számlámra nekem a Raiffeisenes Bázis számla a legolcsóbb, mivel debreceni vagyok, kell hogy legyen itteni fiókja a választott banknak.
2014. márc. 31. 15:07
 6/7 Hintalow ***** válasza:

Az egyik válaszoló nem tudom honnan szedte, hogy van virtuális kártyájuk, ugyanis nincsen ott ilyen jellegű konstrukció.

nem dombornyomott kártyából mastercard van nekik, jól gondolod kérdező, az fut start okos név alatt.

2014. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azóta megérdeklődtem, tényleg nincs ilyenjük, nem is lesz. Azt ajánlják nyissak alszámlát, ahhoz igényeljek külön kártyát. Na most akkor megint ott vagyok, hogy az akkor mennyibe kerül stb. Nagyon nehéz tájékozódni, beleőszülök mire sikerül egy bankot választani.
2014. ápr. 7. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!