Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem adott ki pénzt az OTP-s...

Nem adott ki pénzt az OTP-s bankautomata, de a számlámról leemelték a pénzt. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hívtuk azonnal az illetékest, aki azt mondta, 7 napon belül visszautalják az összeget a számlánkra. És addig mégis miből élünk? 3 hónapos és 6 éves gyerekem van. Lehet, ilyenkor valamiféle kártérítést követelnünk tőlük? A számlákkal elmaradtunk emiatt, 4-ig fel kellett volna adnunk egy bizonyos összeget, kaptunk részletfizetési lehetőséget a villanyszámla rendezésére, de ha csúszunk, ők automatkusan felmondják a részletfizetési megállapodást és egy összegben fogják követelni tőlünk az 50 ezer Ft-ot. Ráadásul levonták a készpénzfelvételi díjat, ami egyébként egy hónapban kétszer ingyenes lenne és 11 sms árát is, holott egy db-t nem kaptunk. Emellett még sok kellemetlenséget okoztak nekünk, majdnem ezer Ft-omba került a telefonálás is, mert olyan lassú volt az ügyintézés is. Rohadt bank!
2014. ápr. 10. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen velem is. De nekem nemsokkal a levonásos sms után jött a másik, hogy semmis a levonás. Biztos, hogy levette a számládról a pénzt?
2014. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, biztos, netbankon is írja, hogy történt készpénzfelvétel!
2014. ápr. 10. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg megbuherálták az automatát sajnos.A készpénzfelvételi díj miatt vagy személyesen, vagy az ügyfélszolgálatnál telón reklamálhatsz. nekem is vontak le a múlt hónapban, holott netbankon keresztül igényeltem az ingyenest és vissza is igazoltak.

Sajnos, nem fognak kártéríteni, mert nem az ő hibájuk, ha megvarázsolják az automatát.

2014. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig ez bent van a bankfiókban, 2 kamera is van, remélem, nem ez történt!
2014. ápr. 12. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pár éve egy OTP fiók bejárati kártyalehúzóját buherálták meg. Aki pechére szombaton ment pénzt felvenni, szépen megcsapolták a számláját.

Nekem szerencsém volt, csak ezer forintot tudtak levenni.

A kamerák meg nem sokat érnek. Akik ilyesmit csinálnak, tudják, hogy van kamera. Egy kapucni, napszemüveg és az életben nem találják meg őket sajnos.

2014. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!