Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek merre lehet a pénzem?

Szerintetek merre lehet a pénzem?

Figyelt kérdés
Az történt,hogy volt bankszámlám,de nem volt egy ideje használna így a számlaszámot megszüntette a bank. Közben én oda utaltattam az új munkahelyemen a fizetésem. Amikor megkíséreltem levenni a pénzt a kártyát az automata bevonta,bent a bankfiókban elmondták hogy volt rajta kevés minusz és megszüntette a bank. Sajnos ezt az utalás előtt mikor leadtam a számlaszámot nem tudtam. a munkaügyön szóltam,mi is a helyzet,és adtam le új számla számot.

2014. ápr. 10. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát először is azt kell csinálni, hogy bemész a munkahelyedre, ott megnézeted hogy a pénz át lette utalva.Ha nem, mivel ilyen számlaszám nincs is, akkor rendben vagy mert adsz egy másik számot.Ha viszont el lett utalva akkor azt az utalást vissza kell vonni!Nem tudom meddig lehet ezt megtenni, de az biztos hogy ilyet lehet csinálni, mert má nem egyszer találkozok vele.
2014. ápr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*már* :)
2014. ápr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs olyan számlaszám, akkor a bank elvileg visszautasítja az átutalást. Először a HR-est kérd meg, nézzen utána. Ha nem jött vissza a pénz, akkor pedig a bankba menj be egy igazolással, ami a cég adott neked arról, hogy teljesítették az átutalást és a pénz nem érkezett vissza.
2014. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!