Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kapok hitelt a Providentnél?

Kapok hitelt a Providentnél?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, továbbtanulásra kellene 150000Ft. Havi 90.000Ft igazolható nettó jövedelmem van , és 2 éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen.

2014. ápr. 15. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

A Provident nem hitelt ad, hanem kölcsönt. Az nem bank!


Biztos kapsz, csak nem éri meg!

2014. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Muszály lesz felvennem , mert másképp a tandíjat nem tudom kifizetni , és a tanulói jogviszonyomat megszüntetik.
2014. ápr. 15. 22:28
 3/9 anonim válasza:
88%
A provident-tol mindenki kap....de nem ajanlom.60ezerre mar tobb mint 120at fizettem vissza. :/ vagyis meg mindig fizetem,mar egy eve!
2014. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Kapsz,de mindenkèpp menj be a providentbe,ès szàmlàs visszafizetèst vàlassz,ne otthonit.A szàmlàs visszafizetès esetèben alig van kamat.Az otthoni (amikor hàzhoz jönnek herente) esetèben legalàbb a duplàjàt kelk visszafizetni mint amennyit kèrtèl.
2014. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Diákhitel?
2014. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ami nekem is eszembe jutott (mert alacsonyabb a kamatat, kisebb a THM, átláthatóbb):

- diákhitel

- normális KERESEDELMI BANKOK (nézd át a neten a lakóhelyed közelében található 4-5 bank kínálatát)

- takarékszövetkezetek


Provident, cofidis, valamint hitelkártyára ilyen adósságot halmozni és a :fogyasztói csoportok NE, semmiképpen. Ezeknél van jobb megoldás.


Szüleid esetleg nem tudnak neked segíteni? Vagy a munkahelyeden a bérszámfejtőnél, HR-esnél kérdezz utána, sok helyen szokott lenni kamatmentes vagy nagyon alacsony kamatozású dolgozói hitel, fizetési előleg- ezek szoktak még a banki hiteleknél is kedvezőbbek lenni. Egy próbát ez is megér.


Illetve az is kérdés, hogy mikor kellene ez az összeg?

Ha nem azonnal, hanem pl. a szeptemberi iskolakezdésre, akkor talán még szóba jöhet az is, hogy legalább a felét összespórolod (15 eFt/hóval máris szeptemberig megvan az összeg fele).


Esetleg folyószámlahitel? Hiszen lakossági folyószámlád biztosan van, a fizetésed arra kapod. (vigyázz: ezek rulirozó hitelek, a THM-je ennek is olyan 20-25% körül van, de még mindig olcsóbb, mint a 40% körüli provident)

2014. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az összes banknál próbálkoztam , de mivel nem vagyok még 21 , így nem ad egyik sem. Folyószámla hitel miatt mentem át a Budapest Bankhoz , de az ígéretüket megszegve ott sem kaptam ,semmiféle hitelt.Pedig közalkalmazotti jogviszonyom van, 2 munkahelyem , összesen 110000Ft nettó igazolható jövedelmem van , pozitív adós vagyok , nem értem mi lehet a hiba...
2014. ápr. 16. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Diákhitelt is nézted már?
2014. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen , néztem.
2014. ápr. 16. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!