Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha svájci frank alapú autó...

Ha svájci frank alapú autó hitelem van, és a törlesztő részletem rohamosan nő, érdemes szerződést módosítani és forintosítani?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 13:20
 1/2 SzarvasLászló ***** válasza:

Általánosságban kérdeztél, így a konkrétumok tudta nélkül nem igazán lehet válaszolni.


A bankodnál érdemes érdeklődni, hogy milyen lehetőségek vannak. Esetleg más banknál is, hogy milyen feltételekkel tudod átvinni a hitelt.

2014. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha a svájci franknál maradok..a törlesztő részletem a lejáratifutamidő utolsó 3hónapjában 120000 majd a 2.hónapban 240000 és az utolsó hónap törlesztő részlete 560000ftra emelkedik..de ha forintositanék akkor 5-10évre hosszabitanának egy fix összegre..de nem tudom hogy megbízható lenne-e ez a döntés és esetleg nem történne-e ilyen nagy mértékű árnövekedés.:/
2014. ápr. 17. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!