Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van ez a bizonyos Mukesh Anil...

D3l3t3 kérdése:

Van ez a bizonyos Mukesh Anil emberke aki az interneten több oldalon hirdeti magát, hogy hitelt ad magánembereknek, nos ez mennyire hihető? Vagy inkább csak szimpla átverés-csalás?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Egész nyilvánvaló csaló - vagy ami még rosszabb, uzsorás.


Hitelt 100% nem ad.

2014. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!


Nekem is ez volt a feltételezésem róla.

2014. ápr. 23. 19:06
 3/5 anonim válasza:
Tuti csaló lesz, főleg ha angolul vagy google translate szöveggel válaszolt, mindenképp jelezd az oldalnak is ahol láttad hogy hirdet, hogy másokat ne verhessen át!
2014. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem is gyanús volt, mivel eléggé sok volt a nyelvtani hiba.


Köszönöm válaszod!

2014. ápr. 24. 15:16
 5/5 kovács kody válasza:

húúúúú de örülök neki, hogy rá találtam erre a kérdésre!!!


na a következő ami velem történt napokkal ezelőtt találtam egy internetes oldalt mi szerint magán embereknek adnak kölcsönt én 10 milliót szerettem volna kölcsön 2% os kamat ami nagyon kecsegtető volt meg érdeklődtem a feltételeket erre kapom az emailt, hogy 30 évre , hogy adják, kamat stb!!! mint egy igazi banknál!

a srác aki magyar néven írja alá az emailéit illés Roland néven és Google fordítóval írja a válaszait a mi a legszebb, hogy nigériából ír!

a credithome ra hivatkozik, hogy ő a hivatalos hitelező! azt mondta, hogy el fogadták a kérelmem és 2 órán belül folyósítanak! Az utolsó emailjeben irta, hogy van egy regisztrációs dij ami 30 ezer forint! fizessem ki neki western union -on és szkenneljem be neki a fizetési nyugtát!


ami a szkennelést illeti az összes szkennelt személyi okmányom a birtokába került, el kérte a bankszámlaszámomat stb!!!

NAGYON FÉLEK, HOGY A NEVEMRE FEL VESZNEK HITELT, CÉGET ALAPÍTANAK, ÉN MEG MÁR CSAK AZON KAPOM MAGAM, HOGY MEHETEK A BÍRÓSÁGRA!

2014. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!