Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Erste banknál ingyen van...

Az Erste banknál ingyen van az ha befizetek egy számlaszámra pénzt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az mindenhol ingyen van.
2014. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hengerelőhereverem válasza:
Rátevés ingyen van, de én 5000fal hagytam tt a számlámat pár éve egyik banknál, nem törődtem vele, most meg azt akarják megmagyarázni, hogy én lógok 10.000ft-al tehát ha nem fogod használni inkább ne bankba rakd, tolvaj banda az egész.
2014. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ingyen van


2.

a kérdező nem magának fizet be, hanem másnak, feltehetően vásárolt valamit

2014. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 2:


Biztos van valami oka annak, hogy +5000 forintból -10000 forint lett. Csak hát egyszerűbb azt mondani, hogy tolvajbanda, mint elolvasni a kondíciós listát, megnézni a számlakivonaton milyen jogcímen vonták le.


Meglepődnél, hogy ja tényleg azt vállaltad, pl. hogy havi 150 ezer forint érkezik a számládra, cserébe ingyenes minden, de ha nem teljesül a feltétel, akkor havi 1000 forint a számlavezetési díj, aztán csak elfelejtetted odautaltatni a fizetésed.

2014. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2014. máj. 4. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon veszélyes a bankozás, legjobb kerülni ezeket, olyan mintha vérszomjas erőszaktevők közé mennél, kiszolgáltatva magad nekik
2014. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4 es te magadtól vagy ilyen, másokkal előítéletes, bankimádó, tények ismerete nélkül ítélkező anyagias? egyáltalán miért véded a bankokat? Tudod, honnan van a pénz amit te felveszel hitelre? nézz utána, aztán sajnáld őket, te gyalázatos.
2014. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!