Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártya használat- Mi...

Bankkártya használat- Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

1 hete nem tudok levenni a szàmlàmról pènzt. A bank internetes oldalàn az egyenleg lekèrdezèsnèl minden stimmel, az összeg rajta van, annyi amennyinek lennie kell, de ATM-es kártyahasznàlatkor az egyenleget sem lehet lekèrdezni, sem pènzt levenni róla.

???

Telefon egyenleg feltöltèst se enged, online módszerrel sem...

Valakinek vmi ötlet, tipp hogy mi lehet a gond?


Gondoltam először hogy a kàrtya chipjèvel lehet vmi, de akkor engednè az online tel.egyenleg feltöltèst.


Köszi a vàlaszokat!



2014. máj. 5. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy jó PIN-kódot használsz, menj be a bankba. Lehet, hogy megsérült.
2014. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bankodnak van telefonos ügyfélszolgálata, hívd őket fel!
2014. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lejárt a kártya. Ha igen, nézd át a kapott számlakivonatokat, benne kell legyen valamelyikbena friss kártya (velem megtörtént).
2014. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Friss a kàrtya, 1-2 hónapos, tuti nem járt le....:-(

Ha meg sèrült lenne, akkor engednè a neten keresztül az egyenleg-feltöltèst.. ezèrt nem èrtem mi van..

Beivasni az automatàk beolvadsàk, a PIN kòd is stimmel, csak utàna nem enged semmit. Megkèrdezi mit szeretnèk ès egyiket sem hajtja vègre.

Ezért nèztem meg online is hogy mi a franc lehet, de ott semmit nem írtak hogy gond lenne, az egyenleg is stimmel, de telófeltöltèst már megintcsak nem engedett.(sikertelen)

Nem tudom ezèrt mi lehet, de akkor megpróbàlom az ügyfèlszolgàlatot.

Köszi!:-)

2014. máj. 5. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom viszonylag új a kártya, aktiváltad?
2014. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tuti nem aktiválta...
2014. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!