Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A mai napon egy ismerősömön...

A mai napon egy ismerősömön keresztül a bank, amelynél vagyok behívott adategyeztetés céljából. Amióta náluk vagyok még nem volt erre példa, páromat nem hívták be, csak engem. Nem értem. Mi lehet a probléma? Mást hívtak be ilyen indokkal?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez büdös, mert a bankok nem másokon keresztül üzengetnek, hanem közvetlenül téged keresnek fel telefonon vagy levélben.
2014. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa, de az a baj, hogy a bank alkalmazottja mondta, hogy menjek be, nem tudom, hogy miért. Az adataim nem változtak tavalyhoz képest. Akivel pedig üzentek megbízható ember, konkrétan a családhoz tartozik. Azért is vagyok összezavarodva, hogy ha nem változott semmi adatom, akkor miért kell bemennem. :S
2014. máj. 6. 23:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármiről is legyen szó, én odahívnám annak a bankfióknak a vezetőjét, hogy az ő jóváhagyásával és a protokoll betartásával történik-e ez, vagy csak valaki el akarja halászni az adataidat
2014. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, megfogadom. Addig nem adok ki semmiféle adatot a kezeim közül, ameddig nem tájékoztatnak a hivatalos eljárás szerint pontosan. Majd ha normális tájékoztatást kapok, akkor adom ki a személyes adataimat, addig nem. :(
2014. máj. 7. 00:06
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ez nekem is fura. Kérlek írd majd meg, hogy mi lett az ügyből.
2014. máj. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Reggel bemegyek a bankba és megírom mit akartak.
2014. máj. 7. 00:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Na hát ez szép volt, bementem, és ők sem tudták, hogy miért hívtak be. Az az alkalmazott, aki behívott ott ült mellettünk és egy szót sem szólt. Nem értem miért volt erre szükség, mindenesetre az ott lévő úr megnyugtatott, hogy semmi baj a számlámmal én pedig közöltem, hogy nem változtak az adataim egy év alatt semmit és ha változnának úgyis bemennék személyesen szólni. :/ Hát ennyi lett az ügyből. Remélem aki hasonló helyzetben van, hasznosnak találja majd ezt a kommentet. :) Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 7. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!