Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek azt javasolták hogy ne...

Akinek azt javasolták hogy ne húzogassa a kisfia kukiját és így is tett, ott lett esetleg vm probléma a későbbiekben? Vagy van pozitív példa, aki nem nyúlt hozzá és mégis jól alakult minden?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 éves korig hozzá sem kell nyúlni , az én iamnak is le volt tapadva és 3 éves korára rendbe jött magától .
2010. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak
2010. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, én kicsit tanácstalan vagyok, mi a jó megoldás, most 3,5 hónapos a kisfiam. Ha nem nyúlok hozzá, hogy mossam meg?
2010. febr. 22. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ettől féltem de a háziorvos és a klinikai professzor is azt mondta 1 éves kor után ráér elkezdeni.3 éves koráig kell teljesen feljönnie!Sztem ne idegeskedj 1 éves korában ráérsz előtte én nem csinálnám nehogy berepedjen.,de te tudod!
2010. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, csak tudod a nagy öregek riogatnak....
2010. febr. 22. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!