CIB BANK Mit lehet akkor csinálni ha?

Figyelt kérdés

Hello.

Az a helyzet,hogy nővérem haza küldte a kártyáját németből,hogy vegyek le róla pénzt,de ahol élek nincs CIB BANK. Kiderült,hogy más ATM sem fogadja be. Elvileg lejárt,de kért hosszabbítást nemtudom meddig. Voltunk egy másik városban ahol van CIB de ott se fogadta el. Fontos lenne,hogyha letudnám venni. Nincs netbankja vagy nemtudom holvan a szerződésben nem találtam. HA tudnám a jelszót és az azonosítót akkor áttudnám küldeni magamnak a számláról. Nővérem meg kicsit régi módi és nem is hallott erről hogy netbank. Hogy lehetne ezt megoldani?



2014. máj. 10. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Érvényes kártya kell. Telebank kóddal (egy négy jegyű szám) is tud utalni végső soron. A lejárt kártya hosszabbítása azt jelenti, hogy új kártyát kap.
2014. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

'Elvileg lejárt'


akkor az a kartya lejart, es pont. meghosszabbitani nem lehet, mindenkeppen uj kartya kell. maximum meghatalmazast irhat neked (2 tanuval, alairva), hogy a szamlahoz hozzaferj, de ezt is csak CIB fiokban fogjak elfogadni.

2014. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A meghatalmazásra én is gondoltam
2014. máj. 10. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!