Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Direktben ha belépek kér...

OTP Direktben ha belépek kér egy SMS kódot, de nem kapok SMSt és nem tudok semmit sem csinálni?

Figyelt kérdés

Be próbáltam lépni az OTP Direktbe, már régen léptem be, ahogy belépek egyből azt kéri írjam be az SMSben kapott kódomat. Nem kaptam semmit, végignéztem, az elmúlt 3 hónapban nem kaptam OTPtől SMSt és jelenleg semmit sem tudok csinálni. Nincs egy újraküldés gomb, sem egy kihagyás, bármi, csak kilépni tudok, semmi többet.

Valakinek van valami ötlete vagy tudja mi a megoldás?


A probléma, hogy külföldön vagyok és egy jó ideig nem tudok most haza menni, hogy bemenjek egy bankba és megkérjem a kedves ügyintézőket, hogy csináljanak már valamit.



2013. nov. 18. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem annyi ötletem van, hogyha nem túl drága számodra, telefonálni tudnál .
2013. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

fogok, de emlékszem múltkor semmit sem tudtak csinálni, mert megmondták, hogy csak személyesen lehet bármit csinálni, kivéve ha beállítom a telefonos ügyintézést, de azt is csak személyesen, és amikor be akartam állítani akkor kiderült, hogy havi díja van és az sem jó mindenre.

De ha nincs más akkor próbálkozok telefonon.

2013. nov. 18. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy külföldre nem továbbítja a szolgáltatód az SMS-t?

Ezt a szolgáltatást ki lehet kapcsolni, de ehhez be kell lépni a webes felületre, amihez ugye kell az sms, szóval... nem úszható meg a személyes ügyintézés.

Nem lehet, hogy más számra regisztráltad a Direktet?

2013. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, eddig is használtam az SMS funkciót, mert így kellett utalnom, szóval eddig rendesen működött minden, de most kér elsőnek a belépésnél is SMSt, csak most nem akarja kiküldeni...
2013. nov. 18. 23:24
 5/6 A kérdező kommentje:
megoldottam, ment a zöld kéz! Köszi!
2013. nov. 19. 09:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült megoldani?
2013. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!