Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kezes voltam egy autóhitelnél,...

Kiszelsünde kérdése:

Kezes voltam egy autóhitelnél, magánszemélyként 2006-ban, nem lett fizetve. A végrehajtó a magánszemélytől (tőlem) kéri az összeget. A cégem dolgaihoz lehet köze, a fizetés letiltáson kívül?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 20:20
 1/3 narby ***** válasza:
81%
Lefoglalhatja az üzletrészt és valószínűleg már le is foglalta és árverésen értékesítheti.De ezek a legritkább esetben sikeresek.
2014. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bodnar edit válasza:
Tudod azért elgondolkodtató az az információd, hogy 2006. Miért csak most mozgolódsz. Hol voltál eddig? Én biztosan követtem volna az eseményeket, kértem volna az illetőt, hogy a befizetett csekkjeit mutassa meg.Mindenesetre arra számíthatsz, hogy a cég rajtad fogja behajtani. Akár a fizetésedből, vagy foglalásból. És lehet az a lakásodban levő értéktárgyak, vagy bármi más amiből le tudják vonni a hiányzó részleteket. A helyedben tárgyalnék részletfizetési lehetőségekről hátha ki lehet egyezni velük. Tanulság ha már segítek másokon odafigyelek. Tanuld meg ez egy arany szabály! Az üzletben nincs barátság!!!!!
2014. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az hogy 2006,az egy dolog,2011-ig volt fizetve,aztán jött a hosszú procedúra és mostanában lesz a vége,lassan végrehajtóhoz kerül,ezért tettem fel a kérdést.2006-ban azért az emberek többsége még csak nem is sejtette hogy mi fog következni 2 év múlva,dübörgött a gazdaság,mindenki hitelt vett fel,aztán egyszer csak "lehúzták a rolót".Ha csak halvány fogalmam lett volna arról ami következni fog,nem írom alá a papírt ez egyértelmű.De megtörtént,egy esetben,utólag Én is csak azt tudom mondani hogy soha többet senkinek,még magamnak sem.
2014. máj. 18. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!