Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most nyitottam egy PayPal...

Most nyitottam egy PayPal számlát. Tudom azt személyesen aktiválni ha bemegyek az Unicredit Bankba?

Figyelt kérdés

Most nyitottam egy PayPal számlát.


Nekem az OTP-nél van folyószámlám (bankkártyával), de nincs netbankom (se interneten, se SMS-ben nem tudom követni a tranzakciókat, stb.)

Ezért hiába is kötném össze azt a PayPallal, a négyjegyű kódot nem tudnám megnézni netbankban.


Ebben az esetben hogy tudom aktiválni a PayPal számlámat?


2014. máj. 21. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom a postai úton kapsz bankszámlakivonatot.

Azon rajta lesz az érvényesítő kód.

Ha ezt nem akarod megvárni, akkor célszerűbb az OTP-be bemenni és igényelni a netbankot.

2014. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem.

A PayPal-t csak azután tudom használni, ha beírtam a kért négyjegyű kódot?


Tehát hiába kötném össze az OTP-s kártyámmal/számlámmaé, a PayPal addig "inaktív" (nem tudom fizetésre használni), amíg be nem írom a kódot?

2014. máj. 21. 21:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha bemegyek az OTP Bankba, és elmondom, hogy az átutalásról szeretnék papírt kérni (amin a kód van), azt kiadják nekem?
2014. máj. 21. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:

A Paypal-t már így is használható, csak hozzárendelt kártya nélkül a cím nem megerősített, ami akadály lehet rendelésnél. A kód a kártya hozzárendeléshez kell.

A bankban elég a kódot megkérdezni, nem kell róla papír.

De még mindig nem értem miért nem igényelt netbankot. Persze ha szeretsz bankfiókba járni...

2014. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A netbank igénylése / fenntartása jár plusz költséggel?
2014. máj. 21. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen nem, szerintem az OTP-nél sem, de kérdezd meg ha ott leszel.
2014. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval a történet a következő:

Nem találód a kártya hátoldalán levő 4 jegyű számot! Ezért be szeretnél menni a bankba, hogy segítsenek róla leolvasni, mert ez számodra eget verően nehéz...

2014. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7. válaszoló!


A bankkártya hátoldalán lévő HÁROMjegyű számot megtalálom.

DE nekem most NEM az kell.


Tudod, ha paypallal összekötöm a nakkártyámat, akkor levon a számlámról X összeget ellenőrzésképpen. Majd annak a megjegyzés rovatában küldi el az azonosítót, amit be kell írnom, hogy hitelesítve legyen a paypal számlám.

Tehát ez egészen MÁS kód, buksikám!


Csak azt nem értem, ha nem vagy a kérdéssel tisztában, miért írsz?

2014. máj. 22. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!