Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Olyan lehet, hogy a paypass-os...

Olyan lehet, hogy a paypass-os kártyámról leveszi a pénzt a terminál, de mégis bankkártyahibát jelez ki az eladónál a terminál? Mert nem értem hová tűnt a pénzem.

Figyelt kérdés

Kb. 600-700 ftról van szó, de akkor is érdekel a dolog...


Bementem a westend Spar-jaba, és biztos, hogy volt a kártyámon 700-750 ft.(előző nap néztem meg az egyenlegem)Máshol is voltam a városba aznap, de mindenhol kp-ben fizettem, csak mire a spar-ig eljutottam, a kártyámon volt csak pénz.


Odatettem (én, nem az eladó) a terminálhoz fizetéskor a kártyám (320 ft lett volna) de kiírta: BT hiba, vagy valami ilyesmi... mondta az eladó tegyem oda újra: ugyanaz, hibát jelzett. (Nem azt jelezte hogy nincs egyenleg a kártyámon!!)

Végülis ott kellett hagynom a dolgokat...


És előző este, éjjel 23.00-kor csekkoltam: tuti volt még 700 ft a kártyámon. A városban meg sehol nem fizettem kártyával. A pénztárcámból meg tuti nem emelte ki senki a kártyámat és nem fizethetett vele.


Tudom, nem nagy összeg, de akkor is érdekelne hogy előfordulhat-e ilyen paypassal?

Mert most már úgy vagyok vele, inkább nem fizetek paypassal, csak a régi hagyományos módon.


Mert a 320 ft-ot tuti ki kellett volna tudnom fizetni 1.-re, de nem tudtam... és mikor hazaértem és csekkoltam az egyenlegemet nézem: 70 ft...


Tehát hová tűnt a kb. 650 forintom??? Csak úgy lehetséges, ha az a k***va paypass lehúzta mégis, de az eladó nekem meg hibát mondott...


Ez kb 1-1,5 hete történt, tegnap megint a westendbe jártam, épp kajáltam a lenti résznél, ahol egy pasas telózott és ő is egy hasonló sztorit mesélt a telefonban... hogy biztos volt, hogy van a kártyáján pénz, de hogy a boltban ott kellett hagynia a cuccokat, mert nem tudott fizetni... neki is többször próbálta paypayyal lehúzni az eladó a kártyát.


2014. máj. 28. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A bankot kéne megkérdezni hova lett a pénz. A legvalószínűbb hogy zárolva lett. A zárolt tételeket nézd meg.
2014. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet levonta a bank a havidíjat?
2014. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
OTP junioros kártyám van, és ilyen még sosem fordult elő mert mindig írom egy naplóba, hogy mennyit költök, mire (kp, kártya külön) és sosem hiányzott (kb. 8 hónapja vezetem) 100 ft se...
2014. máj. 28. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!