Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem egyszer szóltam a...

Ha nem egyszer szóltam a banknak, hogy nem engedem, hogy utalják a megtakarításom és mégis, mit tehetek?

Figyelt kérdés

anno be volt állítva, hogy mindig utaljanak a fundának


nem egyszer szóltam, hogy nem, mostmár ne utaljanak!

és mindig az aktuális ügyintéző beállítja, az adott hónapban nem utalnak, de a következőben megint levonják! pedig szóltam nekik, hogy csak júliustól akarok majd utalni rá, illetve majd bejövök és szólok!


2014. ápr. 18. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

:) a megtakarítást,vagy fizeted vagy nem!

Ha a fundamentán keresztül adtál megbízást a csoportos beszedésre, akkor a fundamentán keresztül kellene lemondani is. de az ugye együtt jár a szerződés megszüntetésével.

kérdés, hogy csoportos megbízást adtál, vagy magadnak állítottad be, a rendszeres átutalást?

2014. ápr. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

csoportos beszedés címen fut


a fundával megegyeztünk, hogy júliusig nem utalok, de attól még vonná a rendszerük, de megbeszéltük, hogy a bankomnál letiltom és kész. (mert júliusig nem kapok rá állami támogatást, mert meg lett osztva a számla, meg hosszú leírni, mindegy is.


a lényeg, hogy kétszer is bent voltam, egyszer szólni, hogy ne utaljanak, de erre következő hónapban látom, hogy mégis visszatartják a pénzem, hogy át akarnak utalni, erre megint bementem, hogy ez mi? már szóltam, hogy ne utaljanak, erre rendben, beállítjuk, erre abban a hónapban nem ment el, de most márc-ban, áprilisban erre megint utaltak a fundának!


de anno is csináltak már nálam ilyen gixereket, aláírtam, hogy pl jan 2-ával megszüntzetem a devizaszámlám, erre még febr, márc-ban is kaptam a kimutatást.

bementem, hogy hát ez? erre közlik, hogy megszüntetéstől vagy 3 hónapig még éltetik a számlám(mert elvileg kártya van hozzá rendelve, ami nem is volt külön, mert a Ft folyószámla kártyámhoz lett rendelve. másik bankban csak lestek, mikor ezt meséltem, hogy hogyhogy nem szüntették meg azonnal.



most gondolkodom, hogy ott panaszkönyv van, vagy?

elegem volt belőlük, megszüntetem a számlám.

2014. ápr. 18. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha panaszkönyv nincs, panaszkezelés van. Ott elmondod a problémádat, ha van bizonyítékod, azt elküldöd nekik, ők kivizsgálják, és valószínűleg megtérítik a károdat.
2014. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!