Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit "szokott elengedni" a...

Mennyit "szokott elengedni" a követeléskezelő, ha egy összegben fizetem vissza a tartozást!?!?

Figyelt kérdés
A történetem, amiben a segítségetek kérem, igen egyszerű. Elhunyt fater, de korábban elmentem neki kezesnek egy Széchenyi kártya ügylethez. Halálakor már ki volt adva a tartozás az MKK-nak (Magyar Követeléskezelő Zrt.), ami 2.000.0000 Ft, ezt törlesztem most havi 40.000 Ft-val, így le is menne 50 hónap alatt. Az ügyintéző hölgy azonban "megsúgta", hogy amennyiben egy összegben visszafizetném a tartozást, akkor "bizonyos részét" elengedik a tőkének! Na ez szerintetek mennyi egy 2.000.000 Ft-os tartozásnál?!?! (Szerintem az igazság olyan 50-80% körül lehet.) Volt már dolgotok ilyen - vagy konkrétan az MKK-val - követeléskezelővel!? Jó lenne tudni, hogy mennyivel kínáljam be őket, pofátlan sem akarok lenni, de többet sem szeretnék adni, mint amit simán elfogadnak!! Köszi ha írtok!...

2014. jún. 4. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit írtál %-ot, az reális.
2014. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!