Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan zajlik egy autó hitelre...

Hogyan zajlik egy autó hitelre történő vásárlása?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok a témában jártas, de szeretnék kicsit tájékozódni, hogy ne ugorjak bele rossz üzletbe. Szeretnék egy autót venni 5-600 ezer forint értékben hitelre. Hogyan működik ez? MI kell hozzá?

Minden érdekel, amit tudni érdemes.


2014. jún. 5. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: ne vegyél ilyen értékű autót hitelre. Ebben az árkategóriában bármikor jöhet egy nagyobb szerviz, és ha a kocsira sincs pénzed akkor a szervizre sem lesz. Kötelező, súlyadó, tankolásról nem is beszélve.

Ráadásul ha lesz egy baleseted akkor könnyen gazdasági totálkár lehet mivel alig van értéke az autónak, és akkor nem lesz autód, viszont a tartozást egy összegben vissza kell majd fizetned.

2014. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az anyagi helyzetem miatt ne aggódj, azt majd én tudom. A kérdésre válaszolj inkább. Miért jobb az, ha 3milliós autót veszek? Egyben nincs ennyi pénzem, de teljesen mindegy, hogy félrerakok havi 30-40 ezret, vagy fizetem a 20-30ezres törlesztőrészletet 2-3 évig. A szervíz miatt ne aggódj, az a Közlekedés/Autók-motorok kategória, csak a hitel részletei érdekelnek.
2014. jún. 5. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!