Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv mindenkinek! Nem tudok...

Zajoska kérdése:

Üdv mindenkinek! Nem tudok dönteni két autó vásárlása között! Az egyik Audi A4 B5 1.8 benzin 1998-as évjáratú, és a másik Saab 9-5 2. 0 benzin 1999 S Eco! Kinek mely autó jött be jobban?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy az audi prémium márka, de mégis több szaladgál belőle mint egy saabból így az esetleges meghibásodás során az alketrész olcsóbb lehet. Másrészt az audi sokkal jobban néz ki és megbízhatóbbnak is mondanám(bár nincs tapasztalatom belőle), de ha a véleményem kell audi kombi. Bár azt ne benzinesbe, de ha a kettő közül akkor a benzines audi. Nincs mit! :D
2014. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első+második kinézted már? Linket küldhetnél. Csak úgy érdekel :D
2014. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Saab nem véletlenül ment csődbe, biztonságos de megbízhatatlan autókat csinált. Ha mégis ezt vennéd, köss barátságot egy gyújtástrafó-beszállítóval.
2014. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyik kollégámnak Saabja van, imádja, de rendszeresen előfordul vele, hogy hosszú napokig cserautókkal jár, mert a kocsija a szervizben van...engem nem győzött meg. Viszont egy A4-es Audi rohadt unalmas egy Saabhoz képest, úgyhogy én a Saabot választanám...de ha a megbízhatóság a fontosabb, akkor az Audi a jó választás.
2014. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15 éves autóknál már márkafüggetlenül elég nagy lehet a megbízhatósági faktor.

Azért én az Audit választanám. :D

2014. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fájó szívvel az Audit mondanám, úgy hogy egy elvakult Saab tulajdonos vagyok. De csak az elektronika miatt,és szigoruan csak akkor,ha dízelekről beszélünk. A Saabnak a benzinmotorjai nagyon jók. A dízelek nem.
2015. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!