Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 3x hibás pint írt ki sparban...

Bárzsing kérdése:

3x hibás pint írt ki sparban bankártyás vásárlásnál. Napok múlva atm-ben tudtam használni a kártyát, sparban nem. Miért?

Figyelt kérdés
Egyébként biztos, hogy a 3 közül legalább 1x jól írtam be a pint, mivel két kétszámjegyű számból áll, amiket sosem felejtenék el, max felcserélem őket. Apa azt mondta, ilyenkor nincs semmi, másnaptól ugyanúgy tudom majd használni, ezért nem mentem vele bankba. Atm-nél kipróbáltam, működött, úgyhogy nem aggódtam. Viszont a sparban legutóbb a kártya lehúzása után rögtön kiírta, hogy már volt 3 próbálkozásom.
2014. jún. 17. 21:10
 1/1 anonim válasza:

Mi is igy jártunk csak mi ATM el vagy 4x irtuk be a kódot

mire elfogadta

2014. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!