Banknak mennyi ideje van válaszolni írásos megkeresésre? Mi van, ha nem válaszol?

Figyelt kérdés

Az OTP Faktoringról van szó, nem is bank, hanem követeléskezelő, de gondolom ugyanaz a kategória.


Először 05.09-én írtam e-mailt a központi e-mail címükre, azóta sincs válasz, ezt jeleztem nekik újra 06.11-én.

Nincs olyan, hogy pl. 30 nap áll rendelkezésükre? Annál több biztos nem, de kevesebb lehet.

És ha nem kapok választ a megadott időn belül, akkor mi van?

Mert pl. közmű-cégeknél van olyan, hogy ha nem tudnak válaszolni azt hiszem, 15 napon belül, akkor jár az ügyfélnek 5000 Ft ún. "Garantált szolgáltatás".

Banknál van ilyen? Nem viccből írtam nekik, hanem elég komoly ügyben, és ez nekem fontos.



2014. júl. 3. 08:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!