Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem vagyok otthon a pénzügyekb...

Nem vagyok otthon a pénzügyekben, de lenne egy kérdésem. Segítség?

Figyelt kérdés

van egy kis félretett pénzem, de mivel nem értek a pénzügyehez így nem tudom/merem befektetni. van olyan, hogy valaki profi szakembert megbízok ezzel a feladattal, ő szépen megnöveli a pénz mennyiségét a bevételnek egy adott százalékáért cserében?

Ha igen, akkor ez jár valamiféle kockázattal? lehet olyan, pl. hogy ez a szakember elbukja az összes pénzem?


Köszönöm!



2014. júl. 3. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Felejtsd el a "profi szakembert". Ha legalább 1 évben gondolkodsz, érdemes állampapírba tenni. De a bankoknál általában vannak alacsony kockázatú befektetési alapok, azok jobban kamatoznak, mint a lekötött betétek. De ezekkel is legalább 1 éves befektetésben szabad gondolkozni. Az egyéb ajánlatoktól tartózkodj, könnyen rámehet az egész pénzed. Inkább hozzon kevesebbet.
2014. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az első válaszolónak. az a baj, hogy nekem rövidtávba kell gondolkozni,mert sürgősen kéne a pénz. kb 200-250ezer amit be tudnék fektetni.

találtam ezt az oldalt, ez megbízható? [link]

2014. júl. 3. 19:18
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem ertesz a penzugyekhez, akkor tedd szepen bankba vagy takarekpenztarba a penzed. Kulonben atvernek.
2014. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Slow Cheetah, én is tartok ettől, de tényleg kéne gyorsan (maximum szeptemberig) pénzt keresnem nagyobb összegben.
2014. júl. 3. 19:31
 5/16 egy újabb válaszoló ***** válasza:
100%
Az az oldal úgy kamu, ahogy van:)
2014. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
19.39 akkor kérlek tudnál mutatni olyat,ami nem kamu? fontos lenne
2014. júl. 3. 19:42
 7/16 egy újabb válaszoló ***** válasza:
83%
Befektetési alapok a concorde-nál pl. Vagy OTP-nél. De ezek évi 10-20%-ot hoznak, és mivel Te nem várod ki az őt évet, ebből még 30% adó is lejön, ha jól tudom.
2014. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 egy újabb válaszoló ***** válasza:
20%
bamosz.hu-n tudsz körülnézni.
2014. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
250e-ért csak csalók vagy kóklerek állnak veled szóba...
2014. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

" tényleg kéne gyorsan (maximum szeptemberig) pénzt keresnem nagyobb összegben."


Ajanlom a szerencsejatekot. Ott legalabb van eselyed ra hogy nyersz.

2014. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!