Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az egyik banknál autóvásárlási...

Az egyik banknál autóvásárlási hitelem aminek a tőketartozása 459 326 Ft és most szerettem volna ez egybe kifizetni, és azt mondták hogy ennek az árfolyam különbözete 334 938 Ft hátralévő törlesztőrészlet 70 x 10 213 Ft?

Figyelt kérdés
Szerettem volna egybe kifizetni a tartozásomat és mindkét összeget kérik azaz 794 ezer forintot, erre kérdeztem hogy ha egyben kifizetek 500 ezer forintot akkor mennyi marad, és erre azt mondták hogy 261 700 Ft marad és 24 hónapos futamidőre adnák de még ebben sincs benne az árfolyam különbözet és még ez a futamidő is nőhet... Most akkor ez hogy is van?

#bank #árfolyam #hitel #Árfolyam különbözet
2014. júl. 11. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ez úgy van, hogy:


sz.r szemét az összes bank!

Más etnikumu magánszemélyek (akiket uzsorásoknak hívnak)

sokkal kedvezőbben számolnak el, mégha 50%-os hasznot is tesznek rá.


Ez Magyarország. Íme a legális megkopasztás!

2014. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
úgy van, hogy a végtörlesztésnek, előtörlesztésnek, hívjuk akárhogy, díja van, nem is kevés. a banknak az nem jó, ha egyben megkapja a lét, mert akkor nincs annyi kamat, és ezt így oldották meg, hogy aki egyben szeretné rendezni a tartozását, kicsit megdobják kamattal, egyéb díjakkal, és így a bank nem veszteséges üzletet bonyolít le. ebben semmi furcsa nincsen, ez a szokás.
2014. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!