Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Junior kártyásoknak az...

A Junior kártyásoknak az otp-ben ingyenes az internetese szolgáltatás igénybevétele?

Figyelt kérdés
Most kötöttem egy szerződést, hogy tudjak interneten keresztül is utalni, viszont azt elfelejtettem megkérdezni mennyi a havidíj, de mintha azt hallottam volna, hogy ingyenes.
2010. jan. 8. 11:48
 1/2 anonim válasza:

Nem.Nem igyenes. Maga a szolgáltatás igen, mert ezt kérni kell bennt a baknkban, de az utalás Otp-re 115 FT, ha más bankszámlaszámra utalod, akkor 190 FT...Nem mintha egy diák ezeket elbírná.. :S

Viszont a Cib banknál, a CIBEZZ kártyánál,ami 26 éves korodig használható, ott ingyenes... Javaslom az MKB bankot is,mert ott pedig 40 Ft az utalás..

2010. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jan. 11. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!