Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen számlát nyissak és hol?

Milyen számlát nyissak és hol?

Figyelt kérdés
Későn érő típus vagyok, olyan, mintha most érettségiztem volna, nem dolgoztam még sehol, most fogom elkezdeni az első okj-met. Nincs keresetem, de szeretném, ha lenne egy számlám, mert előbb-utóbb kelleni fog. Viszont már 25 éves vagyok. Melyik bankot ajánlanátok és azon belül milyet nyissak?

2014. júl. 15. 19:58
 1/1 Nagilum válasza:
Nekem az Erste jön be jelenleg. Anno végigjártam a témát én is, hogy melyiket válasszam. Az OTP gyakorlatilag kirabol, minden apróságért fizetni kell. Az Erste a második legolcsóbb. A legolcsóbb a Gránit bank lenne, de abból olyan kevés van, hogy nem lenne praktikus.
2014. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!