Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Apró pénzt bunkóság vinni a...

Apró pénzt bunkóság vinni a bankba?

Figyelt kérdés
Van egy rakat apróm,de azért mégsem olyan sok,de csak lapul a szekrényben és nem tudok vele mit kezdeni,gondoltam rátöltöm a bankkártyámra.Jó ötlet,vagy elküld a bankos a p.-be ? :D

2014. júl. 24. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Kötelessége átvenni, de néhány bank 100 db. fölött (jogtalanul) díjat számol fel.
2014. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Címlet szerint rendezd oszlopokba és csomagold be őket fóliával, hogy ne hulljon szét. Így biztos nem akad ki az aki átveszi.
2014. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én gyógyszertárba szoktam vinni, ott mindig örülnek az aprónak :)
2014. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a jogszabaly 50db / cimletben hatarozza meg az elfogadasi kotelezettseget. Efelett dijat szamitanak fel.
2014. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.!


Érmekezelési díj nem jogtalan, neked az,másnak nem.


Amíg nem volt tranzakciós díj, pl nagyobb tüzépeken 2%-ot levontak bankkártyás fizetés esetén..Na az a jogtalan te sügér!

2014. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de azért válaszolok. Nem küldik ilyenért az embert el, régen se tették, most se. De mondjuk inkább postára szokás elvinni, mint bankba. Ha sok van össze szokták "csomagolni" papírba, ráírják mi van benne és mennyi, és úgy egyszerűbb a pénztárosnak is átszámolnia.
2014. nov. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!