Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha hitelt veszek fel, abban a...

Ha hitelt veszek fel, abban a hónapban is ki kell fizetnem a törlesztőt, mikor felvettem?

Figyelt kérdés
vagy csak a következő hónaptól, indul a törlesztő részlet? (cetelem)
2014. júl. 28. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van úgy,hogy van "türelmi idő", ami néhány hónap. Cetelemet nemtom, szerencsére még nem volt hitelem.
2014. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
aruhitelt vettunk fel a cetelemtol, masfel honappal a hitel felvetele utan kellett az elso reszletet befizetni
2014. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Cetelemet nem tudom, de OTPnel pl eleve megvalaszthato a torlesztes napja 1-31 kozott. Namarmost ha 10en veszi fel valaki es 15re kerte a torlesztes napjat, akkor bizony mar ahonap 15en fizetnie kell.
2014. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sokat segít, ha elolvasod a szerződést, abban ez benne van
2014. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért kérdeztem, mert még gondolok az áruhitelen, erősen gondolok, két évre felvenni 350 ezer forintot, szóval ha lefújom nem fáradok az odamenéssel és szerződés átolvasással, nyílván elolvasom, de ha rossz tapasztalatot kapok a cetelmről, akkor nincs miért fáradjak, kedves válaszoló, nektek volt próbléma velük?
2014. júl. 28. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában 1 hónapot vár a bank az igényléstől számítva, vagy lehet kicsit többet is, attól függ, hogy mi lesz a fizetési határidő.
2014. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!