Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 15 évesen igényelhető PayPal...

15 évesen igényelhető PayPal kártya?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és PayPal-ra már sok minden dolog miatt felfigyeltem, mert szinte minden online fizetésnél ha rendelek valamit, tegyük fel egy 1.000Ft-os dolog, az SMS-ben 1.000Ft, de PayPal-al mindig olcsóbb pl. 700Ft, és ez nem sok árkülönség, de én hosszútávon tervezgetek és szerintem sokkal olcsóbb lenne így szervert bérelni, mert 1000Ft elég sok kp. nekem. Viszont nem tudom, hogy lehet-e 15 évesen PayPal kártyám? Mármint a saját nevemre írva?

2014. júl. 30. 01:26
 1/4 anonim válasza:
0%
15 évesen lol
2014. júl. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy PayPal kárya. Maximum PayPal számla, ami pedig tudtommal lehet. De csak akkor, ha van bankszámlád.

De akár regisztrálhatsz a szüleid nevével is, ha ők megengedik.

2014. júl. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy PayPal kártya!...

Van a PayPal számla, ahol be kell regisztrálnod a bankkártyádat és a bankszámládat...


Tehát előbb kell egy bankszámlámát igényelned valamelyik banknál (ehhez a szüleid hozzájárulása és jelenléte kell a bankban), ehhez a bankszámlához kapsz majd egy bankkártyát...

Ezt a bankkártyát kell egy PayPal accountban beregisztrálnod (lehetőleg interneten használható bankkártyát kérj!)...


Na, így majd tudsz vásárolni PayPal számlára, az összeget a PayPal majd a bankszámládról fogja levonni...


14 éves kortól lehet már saját bankszámlád a szüleid engedélyével, a saját nevedre írva...

2014. júl. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2014. aug. 2. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!