Mennyit fizettek havonta kezelési költséget és melyik banknál?

Figyelt kérdés
Én az Otp-nél vagyok, oké, hogy férjemmel közös a számlánk, azaz mindkettőnk nevén van, de tegnap majd kiesett a szemem amikor megláttam, hogy 9800 valamennyit vontak le, majdnem 10 ezer forintot és ezt 1 hónapra.
2014. júl. 31. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szintén OTP, Net számlacsomag, kb 120-150ezer közötti beérkező és felhasznált (kp felvét, átutalás, kártyás vásárlás, csoportos beszedések) jövedelem, A-hitelkeret, kártyakontroll, webkártya. Erre a havonta jelentkező díjak kb 1000Ft-ot tesznek ki. 529Ft számlavezetés, kb 250Ft a szolgáltatásokra, 150-250Ft SMS-ekre. Amikor ettől több, az amikor új kártyát kapok (fogalmam sincs mennyi, 3-5000Ft között valahol, 2 éve volt utoljára, jövőre jár le), illetve évente van egy kártyabiztosítás (1900Ft). Ha fel is használnám a hitelkeretet, akkor nyilván lenne annak a kamata és annak a plusz költsége is, de jelenleg szerencsére nem kell felhasználnom. A bankfiókban elmondják részletesen, hogy ez hogy jött ki, de ha most (előző hónapokban) kaptatok mindketten új kártyát és még a bizotosítás is éppen esedékes volt, akkor simán kijön ez az összeg.
2014. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gránit Bank, már nem értékesített alapszámla. Havi szinten 159 forint a kártyadíj, ezen felül, ha odafigyeléssel használom semmiféle további költsége sincs.
2014. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!