Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Jump számlacsomag vagy...

OTP Jump számlacsomag vagy Unicredit Trendy számlacsomag a jobb?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, első bankszámlámat szeretném megnyitni. A fent említettek közül bárkinek, akinek a 2 közül bármelyik van, az mondana személyes tapasztalatot? Ezekkel a fajtákkal lehet PayPal-ozni? (E-bay miatt.)

2014. aug. 4. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire akarod hasznáni?
2014. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
otp jobb szerintem és igen lehet paypalozni.
2014. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18 évesen nyithatsz OTP-ben Junior számlát is, aminek nincs havidíja. Ha e kettő közül kell választani,akk az OTP-t mondom, stabilabb hátterű, mint az Unicredit. Én mondjuk az OTP-t K&H-ra cseréltem, mert az számomra szimpatikusabb.
2014. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves első! Hogy érted, hogy mire akarom használni?:D
2014. aug. 4. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet pl. átutalni, rendszeres átutalást indítani, hitelkeretet kérni stb.

De mivel leírtad,h 18 vagy, ebből az következik h valszeg ilyenekre még nem kell, mert pl. szülők rendezik a nagyrészét, de az 1. válaszoló okosnak akar tűnni,h mégis ilyet kérdez.

2014. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert más bankoknál más a drágább, így attól függően, hogy mihez kezdesz a számláddal, máshol éri meg. Ha csak PayPalra kell, akkor az otp junior tökéletes. Számlavezetés és kártya ingyen van. De ha pl. apródon vagy hasonló helyen belföldi forint átutalással akarsz fizetni, akkor az otp már kevésbé jó, mert az átutalás drága.

Ugyanakkor volt bennem olyan szándék is, hogy te magad is átgondold, mire jó a bankszámla. Ne adj Isten 18 évesen magad is utánnanézhetsz a banki költségeknek, a bankok honlapján a hirdetményekben. Vagy olyan oldalakon, mint a [link]

2014. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!