Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan utalhatok bankkártyáról...

Hogyan utalhatok bankkártyáról át pénzt a PayPal egyenlegemre (Írja is, hogy Balance: 0 HUF) szóval hogyan?

Figyelt kérdés
Csináltam, egy PayPal számlát nemrég, de nincs rajta pénz, szóval, hogy küldjek bankkártyáról PayPal-ra? Valahogy biztos lehet, ha segítenél kérlek részletes hosszú választ írj, mert új vagyok a PayPal dolognál...

2014. aug. 4. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Beütve a googlebe a paypal és részletesen szavakat, elég részletes útmutatók jönnek ki.

Pl. [link]

Ha van bakkártyád, akkor nem kell átutalnod a paypalra, csatold a kártyádat és amikor fizetsz, majd leveszi a pénzt. (Lásd a linket.)

2014. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy micsoda? Ebből most tényleg nem értettem semmit, egy kicsit segítőkészebb lehetnél, az útmutatóban csak regisztráció van, de nekem már van kártyám, nekem az átutalással van bajom, hogy hogy csináljam ezt meg, hogy csatoljam ????????
2014. aug. 4. 22:53
 3/4 A kérdező kommentje:
De én nem is csatolni akarom, hanem azt, hogy ÁTKÜLDENI bankártyáról paypal-ra, hogy legyen rajta egyenleg, nem csatolni, erre van lehetőség? (értelmesebb embert lehetőleg :( )
2014. aug. 4. 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Könyörgök, olvasd már el a leírást...

A "A számládhoz csatolhatsz bankkártyát vagy hitelkártyát és Paypal -al történő vásárlás estén ezt terhelik meg." Résztől van a csatolás menete és le is van írva mire jó. Ha fizetni akarsz, akkor a bankkártyádról levonják az összeget.


De ha mindenképp átutalással fel akarod tölteni a PayPal egyenlegedet, akkor ott van az oldal alján, hogy:

"A Paypal magyar bankszámláról való feltöltéséről itt olvashatsz többet:" és ott egy link. Azon belül "My Account -> Top up A Paypal használata során szükséged lesz az egyenleged feltöltésére, azt itt teheted meg." Itt kapod meg a banki adatokat (hova kell utalnod a pénzt, mit kell a közleménybe írni), de erre is felhívja a figyelmedet az oldal. És a PayPal oldala is elég egyértelmű innen. (Csak a saját neveden lévő bankszámláról indított átutalást fogadnak el.)

2014. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!