Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a PayPal egyenlegemen van...

Ha a PayPal egyenlegemen van egy X összeg és vásárolok, de van hozzá társítva bankkártya, akkor előbb azt azt összeget fogja levonni, ami rajta van a PayPal-omon és ha kevés úgy kezdi levenni a bankkártyáról?

Figyelt kérdés
Próbáltam röviden és érthetően fogalmazni, remélem tiszta a dolog. A válaszokat meg előre is köszönöm!

2014. márc. 9. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem először mindig paypalról vonta le, ha nem volt elég akkor kártyáról pótolta. De olvastam már olyanról is akinek kártyáról vette le az egészet... nem tudom ez mitől függ.
2014. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm.. értem, érdekes, nagyon régen volt ilyen nekem is, asszem akkor nekem is előbb kártyáról vonta le és a maradékot pótolta, de már rég volt, nem esküdnék meg rá, ezért kérdezek rá ismét.. :) Mindenesetre köszönöm a választ, még várok, hátha jön több visszajelzés.
2014. márc. 9. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem banszamla van megadva a Paypalnak, meg "back up"-nak meg van adva egy hitelkartya. Ha nincs penz a bankban, akkor a hitelkartyat hasznalja es arrol "fizet".


DE! Mindig eloszor a Paypal egyenlegbol fog koltekezni. Ha fizetek 10 penzt es a Paypal egyenlegen van 2, akkor a bankszamlarol leveszi a hianyzo 8at. Ha a bankszamlan nincs penz, akkor a hitelkartyat terheli meg 8 penzzel.


Ez a "csak kartyarol" levonas akkor mukodik, ha nincs bankszamla hozza rendelve a Paypalhoz, csak bankkartya van hozza rendelve.


Illetve vannak olyan online uzletek (nem az eBay) ahol lehet Paypallal fizetni, es azt olyanok is hasznalhatjak, akiknek nincs regisztralt Paypaljuk, csak beirjak nev/cim/stb meg a kartya szamot es fizetnek. Ilyenkor a kartyatranzakciok kozott megjelenik egy olyan, hogy Paypal xy levonas, de az illetonek nincs Paypal regisztracioja. Nem tudom ertheto-e.


Pl. amikor nem eBayen vasarolok valamit, es a "kasszanal" lehet fizetni Paypallal, de en nem akarok bejelentkezni a Paypalomba, mert nem a bankbol akarok fizetni, hanem pl. vagy egy masik hitelkartyam es azt akarom hasznalni, akkor annak a kartya adatait adom meg. Ebben az esetben is Paypallal fizetek, de nem a regisztralt Paypalommal, amit amugy eBayhez hasznalok.

2014. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tökéletesen értem! És köszönöm a választ! :) Már többen is ezen a tapasztalaton vagyunk, így szerintem a kérdésem megválaszolásra került, köszönöm! :)
2014. márc. 12. 01:40
 5/5 Harangozó Alexandra válasza:
Ha nincs a paypal-on elegendő öszeg és számla sincs megadva és megterhelik a paypal-os számlámat akkor mi van/lesz?
2015. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!