Maestro vagy MasterCard bankártyát érdemesebb kérni/igényelni, amikor OTP Junior számlát nyitok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 15:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy ha ezek nem olyan jók,akkor tudnátok mondani jobbakat?
2014. aug. 5. 15:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
MasterCard. Több helyen elfogadott.
2014. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Melyiknek mi az előnye,hátránya?
2014. aug. 6. 15:37
 4/11 anonim válasza:
Master-rel biztos hogy fogsz tudni net-en fizetni, a másikkal nem tudom ez megy -e azonkívül tényleg több helyen elfogadják a Master-t... Szerintem más előny vagy hátrány nincs.
2014. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bivajka válasza:
Mindenképpen MasterCard! Én a Paypass fizetés miatt egy másik banknál Maestrot kértem, és most egy csomó webáruházban nem tudok vele fizetni.
2014. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia.Én egyáltalán nem az OTP-nél nyitnék számlát.sok a számlavezetési díj,ha gondom volt nem tudtak segíteni,minden hónapban minuszos voltam,mert többet vontak le mint kellett volna.Utána pedig hónapokig nem engedték hogy megszüntessem a számlámat.Neked több szerencsét kívánok!
2014. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha szerintetek nem érdrmes számlát nyitni az OTP-nél,akkor melyikvbankot ajánlanátok?

Plusz az első bankkártyás kérdésemre is keresem a választ.

2014. aug. 8. 20:44
 8/11 anonim válasza:

Mastercard több helyen elfogadják mint a maestrot.

Én a Unicreditbankot ajánlanám megbizható olcsó a számla vezetési díj ,és nem véletlen évröl évre megkap sok díjat

A kártyárol meg annyit hogy nekem is maestro volt és sehol nem fogadták el netes vásárláskor

ezért váltottam dombornyomott mastercard ra éves kártyadíj 6000 de ebbe beletartozzik egy külföldi utazásra szóló nagyon jó kis utasbiztositás :)

2014. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az OTPnél minden ingyenes a Junior számlán, de ezt semmelyik másik banknál nem lehet (mármint ingyenes számlát kötni). Tényleg 0 forintból lehet elélni ott 24 éves korig.
2014. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szóval a 6-os nem tudja mit beszél...
2014. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!